Marketing asszisztensi pozíció nyílt az MHC Mobility-nál!

Az MHC Mobility Zrt. a flottakezelési piacon egyedülálló ügyfélorientált hozzáállással, évtizedes szakmai múlttal rendelkezik, magas hozzáadott értékkel, prémium minőségű szolgáltatással maximális ügyfélélményt nyújtva biztosítjuk Bérlőink költséghatékony és gondtalan gépjármű használatát.

Büszkék vagyunk, hogy folyamatos fejlődésünknek, növekedésünknek, javuló gazdasági mutatószámainknak és etikus működésünknek köszönhetően 2005 óta Bisnode „AAA” tanúsítvánnyal rendelkezünk, a szolgáltatási szektorban társaságunkat a Top 100 KKV, és a BÉT 50 címmel rendelkező vállalatok között tartják számon, valamint ötszörös Business Superbrands díjjal rendelkezünk.

Társaságunk életében a közelmúltban új fejezetet nyitott a japán tulajdonú MHC Mobility csoport tulajdonszerzése, amely még nagyobb növekedési pályára és nemzetközi szintre, a flottakezelő cégek élmezőnyébe emeli társaságunkat.

Ambiciózus terveink megvalósítása érdekében értékesítői csapatunkat 1 fő marketing asszisztens (részmunkaidő, heti 30-36 óra) kollégával kívánjuk bővíteni győri vagy budaörsi irodánkban.

Rád van szükségünk, ha:

  • van szakmai végzettséged, vagy legalább egy év releváns szakmai tapasztalatod,
  • van benned kreativitás,
  • otthon vagy a social media világában,
  • jól kommunikálsz szóban és írásban (online, telefon, személyes)
  • ügyfélcentrikus a hozzáállásod,
  • kommunikációs szinten tudod írásban és szóban használni az angol nyelvet,
  • precíz és munkádra igényes vagy,
  • rugalmasság a munkaidő beosztása terén (például rendezvények esetén),
  • a rád bízott feladatokért maximális felelősséget vállalsz,
  • egyszerre több dologra is tudsz koncentrálni,
  • ismered és jól használod az irodai és marketing programokat (MS Office, Canva, Facebook, LinkedIn).

Megkönnyíti a betanulásodat és helytállásodat, ha

  • érdekelnek a járművek,
  • otthonosan mozogsz multi környezetben,
  • a fejlődés mozgatórugójaként értékeled a változásokat.

Milyen feladatok várnak rád?

  • bejövő ajánlatkérések kezelése, továbbítása a megfelelő értékesítési kolléga irányába,
  • bejövő ajánlatkérések visszamérése, visszaellenőrzése,
  • rendezvények szervezése, lebonyolítása,
  • szövegírás, korrektúra,
  • social media felületeink kezelése,
  • prezentációs anyagok minőségi elkészítése,
  • marketinggel kapcsolatos adminisztratív feladatok (beszerzés, riportok, dokumentáció).

Nemzetközi cégcsoport tagjaként működünk, így az angol nyelv ismerete szükséges a napi munkavégzéshez. Ha már jól beszéled a nyelvet előny, ha még nem, angol nyelvtanulásod támogatjuk!

Elkötelezett munkádat az alapbéren túl

  • jól teljesítési bónusszal,
  • vezetői mentorálással és elismeréssel,
  • rendszeres bel-, és külföldi csapatépítő kirándulásokkal,
  • nyelvtanulási lehetőséggel,
  • belsős kollégák által tartott tréningekkel, előadásokkal,
  • belső (mobilitás) pályázati lehetőségekkel honoráljuk,
  • munkába járás hozzájárulással az előírásoknak megfelelően,
  • home office lehetőség belső szabályzat szerint a próbaidő letelte után.

Jó hangulatra és támogató közösségre számíthatsz irodáinkban, a lehető legjobbat hozzunk ki magunkból és egymásból az Ügyfeleink érdekében.

Ismerd meg csapatunkat a honlapunkon!

Felkeltettük az érdeklődésedet? Részese szeretnél lenni egy sikeres csapatnak?

Ha igen, várjuk a jelentkezésedet Karrier oldalunkon!

Érdekel a lehetőség!

Munkavégzés helye: Győr vagy Budaörs, amelyik neked jobban megfelelő. Részleges otthoni munkavégzés próbaidő letelte után engedélyeztett.

Munkaidő: napi négy- vagy hatórás munkaidő megegyezés szerint, home office lehetőség.

Szeretne autót bérelni?

Hívjon minket
+3696519995

Lépjen kapcsolatba velünk

Partnerek

Speedzone.hu TrendFM Gazdasági Rádió Portfolio.hu

Hírlevél

Iratkozzon fel hírlevelünkre.
Értesüljön a legfrissebb információkról és a különleges ajánlatokról.