Karrier

Csatlakozzon az MHC Mobility csapatához!

Kihívásokkal teli feladatokat, igazi karrier lehetőséget keres egy dinamikusan fejlődő, stabil vállalatnál?

Az MHC Mobility izgalmas, változatos feladatokat, előrelépési lehetőséget és folyamatos szakmai fejlődést kínál Önnek!

Az MHC Mobility-nél hiszünk abban, hogy minden cég, dolgozzon bármely területen is, csak annyira jó, amennyire a cégnél dolgozó emberek. Büszkék vagyunk arra, hogy a legkülönbözőbb területekről érkezett kollégák egy jól működő csapatként dolgoznak együtt összhangban.

Kollégáinktól azt várjuk, hogy tudásuk legjavát nyújtsák, legyenek nyitottak az újra és maguk is kezdeményezzék a fejlesztést, munkájukat pedig mindenkor úgy végezzék, hogy azzal kiérdemeljék munkatársaik és partnereink bizalmát.

Amennyiben a válasz igen, örömmel várjuk jelentkezését aktuális nyitott pozícióinkra.

Miért érdemes hozzánk csatlakozni:

  • Pénzügyileg stabil szervezet, a világ egyik leggyorsabban növekvő csoportja, amely stabilitási és fejlődési lehetőségeket nyújt
  • Az MHC Mobility működésének köszönhetően részt vehet az autóipar egyedi projektjeinek megvalósításában
  • Az alkalmazottak fontosak nekünk, segítünk a karrier építésében, folyamatosan támogatjuk a szakmai fejlődést

Online toborzás

Milyen a toborzási folyamatunk?

1

Válassza ki az állásajánlatot és töltse ki a jelentkezési lapot

2

Személyes / online találkozás

Amennyiben kompetenciája és szakmai tapasztalata megegyezik a keresett személy profiljával, meghívjuk Önt egy toborzási meetingre

3

Visszajelzés

A lehető leghamarabb értesítjük pozitív döntésünkről és üdvözöljük az MHC Mobility csapatában.

Előnyök alkalamazottaink számára

Versenyképes fizetés
Angol nyelvtanfolyam
Képzések és workshopok
Egészségbiztosítás

HR generalista

Az MHC Mobility Magyarország a flottakezelési piacon egyedülálló ügyfélorientált hozzáállással, évtizedes szakmai múlttal rendelkezik, magas hozzáadott értékkel, prémium minőségű szolgáltatással maximális ügyfélélményt nyújtva biztosítjuk Bérlőink költséghatékony és gondtalan gépjárműhasználatát.

Büszkék vagyunk, hogy folyamatos fejlődésünknek, növekedésünknek, javuló gazdasági mutatószámainknak és etikus működésünknek köszönhetően évek óta Bisnode „AAA” tanúsítvánnyal, illetve a szolgáltatási szektorban ötszörös Business Superbrands díjjal rendelkezünk.

Társaságunk még nagyobb növekedési pályára és nemzetközi szintre törekszik, hogy a flottakezelő cégek élmezőnyébe kerüljön.

Ambiciózus terveink megvalósítása érdekében csapatunkba
 1 fő
HR generalista (részmunkaidő, heti 30 óra)
kollégát keresünk.

Rád van szükségünk, ha:

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel,
  • legalább 1-3 év szakirányú tapasztalatod van (vállalati HR, toborzás-kiválasztás, munkaügyi folyamatok),
  • jól kommunikálsz szóban és írásban,
  • társalgási szintű aktív angol nyelvtudással rendelkezel,
  • ügyfélcentrikus a hozzáállásod,
  • folyamatszemléleted van,
  • ismered és jól használod az irodai szoftvereket (Word, Excel, Outlook),
  • B kategóriás jogosítványod van és nem okoz gondot 2 telephely (Budaörs, Győr) közötti közlekedés

Milyen feladatok várnak rád?

  • Operatív és adminisztratív folyamatok működtetése,
  • Toborzás-kiválasztási folyamat menedzselése,
  • Munkavállalói életciklushoz kapcsolódó kérdések, teendők kezelése,
  • Employer Branding feladatok,
  • Kapcsolattartás külső és belső partnerekkel, társosztályokkal,
  • HR projektekbe való részvétel.

Megkönnyíti a betanulásodat és helytállásodat, ha

  • dolgoztál már multinacionális környezetben,
  • naprakész munkajogi, munkaügyi szabályozásokhoz kapcsolódó ismereteid vannak.

Elkötelezett munkádat az alapbéren túl

  • jól teljesítési bónusszal,
  • vezetői mentorálással és elismeréssel,
  • rendszeres bel-, és külföldi csapatépítő kirándulásokkal,
  • angol nyelvtanulási lehetőséggel,
  • belső (mobilitás) pályázati lehetőségekkel honoráljuk.

Jó hangulatra és támogató közösségre számíthatsz irodáinkban, a lehető legjobbat hozzunk ki magunkból és egymásból az Ügyfeleink érdekében.

Ismerd meg HR vezetőnket a róla készült interjúban ide kattintva.

Felkeltettük az érdeklődésedet? Részese kívánsz lenni egy sikeres csapatnak?

Ha igen, ne habozz beadni a jelentkezésedet, ami tartalmazza:

  • fényképpel ellátott önéletrajzodat
  • motivációs leveledet (maximum 1 A4 oldalban)

Munkavégzés helye: Győr és/vagy Budaörs

Munkaidő: részmunkaidő, heti 30 óra

A fájl mérete max. 5 Mb lehet.
Elfogadott fájlformátumok: jpg, jpeg, png, pdf, txt, doc, docx.
Nincs fájl kiválasztva
Műszaki ügyintéző - Győr

Ambiciózus terveink megvalósítása érdekében csapatunkat 1 fő Műszaki ügyintéző kollégával kívánjuk bővíteni győri irodánkban.

Rád van szükségünk, ha rendelkezel:

  • legalább középfokú végzettséggel,
  • gépjárművek műszaki ismertével,
  • gépjármű ügyintézésben szerzett tapasztalattal,
  • B kategóriás jogosítvánnyal és megfelelő vezetési gyakorlattal,
  • felhasználói szinten ismered és használod az irodai szoftvereket (Word, Excel, Outlook)

Előnyként értékeljük:

  • szakirányú végzettséget (gépjárművekhez kapcsolódó szakirány)
  • gépjármű szervizelésben szerzett tapasztalatot,
  • biztosítási ügyintézésben szerzett tapasztalatot,
  • angol nyelvtudást.

  • járműpark üzemeltetésének megszervezése,
  • kötelező revíziók elvégeztetése,
  • gépjármű javítások nyomon követése,
  • gépjármű adminisztrációs ügyintézések (pl.: biztosítási, okmányiroda, stb.)
  • káreseményes javítások menedzselése,
  • javítási árajánlatok ellenőrzése, jóváhagyása,
  • bejövő számlák feldolgozása,
  • szervizekkel, beszállítókkal és más külső partnerekkel való kapcsolattartás.

  • egészségbiztosítással,

Ismerd meg csapatunkat a honlapunkon!

Ha igen, várjuk jelentkezésed!

Tovább az álláshirdetéshez

Munkavégzés helye: Győr

Munkaidő: teljes munkaidő

Partnerek

Speedzone.hu TrendFM Gazdasági Rádió Portfolio.hu

Hírlevél

Iratkozzon fel hírlevelünkre.
Értesüljön a legfrissebb információkról és a különleges ajánlatokról.