Keressük az új marketing vezetőnket! | MHC Mobility

Marketingvezetői pozíciónkhoz keresünk csapatunkba egy elkötelezett szakembert, aki stratégiai és operatív szinten is irányítja a marketingkampányokat, és építi vállalatunk márkáját. A pozíció a marketing terület teljes spektrumát átfogja, a rendezvényszervezéstől az employer branding kampányok megvalósításáig, lehetőséget kínálva a szakmai fejlődésre és nemzetközi sikerekre.

Az MHC Mobility Zrt. a flottakezelési piacon egyedülálló ügyfélorientált hozzáállással, évtizedes szakmai múlttal rendelkezik, magas hozzáadott értékkel, prémium minőségű szolgáltatással maximális ügyfélélményt nyújtva biztosítjuk Bérlőink költséghatékony és gondtalan gépjárműhasználatát.

Büszkék vagyunk, hogy folyamatos fejlődésünknek, növekedésünknek, javuló gazdasági mutatószámainknak és etikus működésünknek köszönhetően 2005 óta Bisnode „AAA” tanúsítvánnyal rendelkezünk, a szolgáltatási szektorban társaságunkat a Top 100 KKV, és a BÉT 50 címmel rendelkező vállalatok között tartják számon, valamint ötszörös Business Superbrands díjjal rendelkezünk.

Társaságunk még nagyobb növekedési pályára és nemzetközi szintre törekszik, hogy a flottakezelő cégek élmezőnyébe kerüljön.

Feladatok

  • Marketingkampányok irányítása, lead generálás: Koordinálja és felügyeli a marketingkampányokat, ideértve az online és offline marketingcsatornákat. Biztosítja a megfelelő marketingmixet a célcsoportok eléréséhez és az értékesítés növeléséhez.
  • Szakmai, edukációs tartalomgyártás: leader not follower attitűddel flottakezeléssel kapcsolatos tartalmak (írott, vizuális) gyártása
  • Ügynökségekkel, alvállalkozókkal aktív együttműködés
  • Előadások megtartása, élő szereplés rádióban, tv-ben.
  • Márkaépítés: Felelős a vállalat márkaidentitásának és imázsának fejlesztéséért és megőrzéséért. Kreatív és hatékony módon építed és erősíted a vállalat márkáját a piaci pozíció növelése érdekében.
  • Külső és belső kommunikációs csatornák felügyelete, koordinálása. Belső kommunikáció terén a keretrendszer biztosítása a HR osztálynak.
  • Employer Branding: A HR által igényelt EB kampányok és egyéb akciók megvalósításában való aktív közreműködés.
  • Rendezvényszervezés: kis létszámú CLUB eseményektől egészen az országos nagy ügyféltalálkozóig bezárólag.
  • Magazin – magazin tartalmi felelős szerkesztőjeként alvállalkozók közreműködésével.
  • A Marketing osztályon belüli munkatársak vezetése, mentorálása és fejlesztése.

Elvárások

  • marketingünk stratégiai szintű vezetése, és taktikai megvalósítása, amely érdeklődést generál, és márkaértéket növel célcsoportjaink számára,
  • legalább 5 éves marketing vezetői tapasztalat van, amely kiterjed:
  • magas értékű, hosszú életciklusú szolgáltatás marketingelésére,
  • B2B online marketing kampányok megvalósítására,
  • kis- és nagyrendezvények lebonyolítására,
  • szakmai tartalomgyártásra (print magazin és online blog),
  • munkatársakkal és alvállalkozókkal való eredményes együttműködésre.
  • szakirányú felsőfokú végzettség, (*marketing, vagy gazdasági)
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • marketinghez szükséges platformok ismerete, használata (Google Ads Analytics; Meta, Canva, LinkedIN, egyéb hasznos platformok) szakirányú ügynökségek segítségével.
  • autók világának ismerete (Pl.: elektrifikáció, ESG, flottakezelés, lízing, márka és modell ismeret)
  • nyitottság előadások megtartására, élő nyilatkozatra, a vállalat hiteles képviselete
  • a rábízott feladatokért, kollégákért és alvállalkozókért maximális felelősségvállalás

Előnyt jelent

  • hasonló autós területen végzett marketing tevékenység,
  • multinacionális környezet ismerete,
  • ha a fejlődés mozgatórugójaként értékeled a változásokat.

Amit kínálunk

  • KPI-hoz kötött éves bónusz,
  • felső kategóriás vállalati személygépkocsi,
  • egészségbiztosítás
  • vezetői mentorálás és elismerés,
  • rendszeres bel-, és külföldi csapatépítő kirándulások,
  • nyelvtanulási lehetőség,
  • belsős kollégák által tartott tréningek, előadások, és
  • home office lehetőség

Munkavégzés elsődleges helye: Győr vagy Budaörs

Szeretne autót bérelni?

Hívjon minket
+3696519995

Lépjen kapcsolatba velünk

Partnerek

Speedzone.hu TrendFM Gazdasági Rádió Portfolio.hu

Hírlevél

Iratkozzon fel hírlevelünkre.
Értesüljön a legfrissebb információkról és a különleges ajánlatokról.